Białe pianino Yamaha B2 w funkcją silent

 


Pianina z serii b są projektowane w Japonii i produkowane w fabryce Yamaha w Indonezji. Są to najbardziej przystępne modele pianin Yamaha w całej ofercie firmy. Zredukowane koszty produkcji wpływają na ich przystępną cenę, która z pewnością ucieszy muzyków z mniejszym budżetem. Mimo niższej ceny, pianina z serii Yamaha b to równie wspaniałe instrumenty, wykonane z najlepszych materiałów i przy użyciu najlepszych technologii oraz technik produkcji.

Dzięki większym rozmiarom i cięższej konstrukcji, nowy model b2 posiada niezwykle głębokie i mocne brzmienie. Ulepszona płyta rezonansowa wykonana z litego świerku zapewnia jeszcze większą głośność instrumentu. Jest to pianino dla ambitnych muzyków z mniejszym budżetem.

Po włączeniu funkcji SILENT Piano™ młotki przestają uderzać w struny. Zaawansowana technologia czujników rejestruje ruchy klawiszy i wysyła informacje do modułu brzmieniowego. Załóż słuchawki i ciesz się brzmieniem akustycznego pianina o każdej porze dnia i nocy. Funkcja cichego trybu (Silent) posiada dodatkowe zintegrowane brzmienia. Umożliwia to nagrywanie własnych występów lub podłączenie urządzeń mobilnych, w celu korzystania z najnowszych aplikacji.

SILENT Piano™ SC2 daje możliwość wyboru dwóch brzmień: znakomitego fortepianu koncertowego Yamaha CFX oraz legendarnego modelu Bösendorfer Imperial. Dźwięk każdego z 88 klawiszy został niezależnie próbkowany.  Flagowy fortepian firmy Yamaha – CFX oferuje szeroką paletę tonalną: od niebiańskich, wysokich dźwięków, po potężne, niskie tony. Legendarny Bösendorfer znany jest ze swojego dźwięcznego i bogatego basu, znanego jako „brzmienie wiedeńskie”.

Instrument posiada 10 brzmień, w tym: pianina elektrycznego, klawesynu, organów, instrumentów smyczkowych, czy syntezatora, zapewniając szeroki zakres ekspresji w każdym dowolnym gatunku muzycznym.


Dane techniczne

Producent: Yamaha
Model: B2E SC2 PWH
Stan: nowy
Kraj pochodzenia: Indonezja
Wysokość: 113 cm
Wykończenie: czarny wysoki połysk
Cena: 34 636 zł
Nowa cena: 29 950 zł

---

Bank

Jestem zainteresowany tym instrumentem

Jeżeli jesteś zainteresowany tym instrumentem, chętnie wyślę Tobie więcej szczegółów